Naujosios apaštalų bažnyčios Kretingos bendruomenė gegužės 25d. minėjo bendruomenės įkūrimo 20-ies metų jubiliejų. Pirmosios pamaldos Kretingoje įvyko 1992 m. Dabar Kretingos bendruomenės sudėtyje yra Rūdaičių ir Palangos bendruomenių tikintieji. Šventines pamaldas laikė vyskupas Artūras Strelčiūnas, patarnavo krašto vyresnysis A.Andrijanov ir bendruomenės vadovas kunigas M.Einars.
Kretingos rajono savivaldybės atstovas perdavė miesto mero J.Mažeikos sveikinimą bendruomenei ir padėkos žodžius bendruomenės vadovui M.Einars.
Susirinkę į šventines pamaldas tikintieji ir svečiai klausėsi Klaipėdos bažnyčios choro koncerto, žiūrėjo pristatymą apie Kretingos bendruomenės 20 metų istorijos akimirkas prisiminimais apie bendruomenės nueitą kelią pasidalino bendruomenės vadovas Michel Einars. Po koncerto ir pristatymo visa Kretingos bendruomenė ir svečiai buvo pakviesti prie šventiškai padengto stalo pasivaišinti.
© Neuapostolische Kirche Litauen